آرا طب فن

نمایش دادن همه 2 نتیجه

معرفی شرکت آرا طب فن نوین

شرکت آرا طب فن نوین با داشتن 5 پرسنل اداری و 5 پرسنل کارگاهی مشغول به خدمت‌رسانی در زمینه تولید و واردات تجهیزات آزمایشگاهی می‌باشد. این شرکت در سال 1397 به‌صورت رسمی تأسیس گردید. محصولات خود را با نام تجاری آرا طب فن به بازار عرضه می‌کند.

زمینه فعالیت

آراطب فن در حال حاضر فعال در تجهیز و راه‌اندازی آزمایشگاه‌های علوم پایه، فیزیولوژی، فارماکولوژی، بیوشیمی، زیست‌شناسی، میکروبیولوژی ژنتیک و رشته‌های وابسته دانشگاهی و مراکز تحقیقاتی آزمایشگاهی صنایع غذایی؛ داروسازی، صنایع تبدیلی کشاورزی، محیط‌زیست، آب و فاضلاب در خدمت رشد و توسعه کشور عزیزمان می‌باشد.

همچنین این مرکز به‌صورت تخصصی فعالیت‌هایی را در زمینه ساخت و تولید و واردات دستگاه آزمایشگاه فیزیولوژی و فارماکولوژی و بیوشیمی ارائه نموده است.

کنترل کیفیت

شرکت آراطب فن یکی از شرکت‌های باسابقه در زمینه فروش مواد آزمایشگاهی می‌باشد و تا کنون در سایت وندیداز شکایتی مبنی بر عدم کیفیت آن ثبت نشده است. اعتبار چندساله‌ی این محصولات و رضایت مراکزی که از محصولات آرا طب فن استفاده می‌کنند کیفیت محصولات این شرکت را تضمین می‌کند.

شرایط تحویل محصول

محصولات شرکت آراطب فن نوین بلافاصله پس از ثبت سفارش در همان روز کاری قابل تحویل می‌باشند. محصولات این شرکت ایرانی معمولاً دارای قیمت ثابتی بوده و در صورت تغییر قیمت، قیمت جدید آن در سایت به‌روز می‌شود. اما به‌طورکلی لیست قیمت این مجموعه 2 الی 3 بار به طور سالانه تغییر می‌نماید. همچنین در شرایطی ممکن است برخی از محصولات سبد کالایی آن موجود نباشد که پیش از تأیید سفارش از طرف مجموعه وندیداز به مشتریان اطلاع داده می‌شود.