آناسل - آناسلول

نمایش دادن همه 10 نتیجه

معرفی شرکت آنا سلول طب

شرکت آنا سلول طب (آناسل) باهدف تولید کیت‌ها و مواد اولیه موردنیاز در آزمایشگاه‌های مولکولی توسط جمعی از دانش‌آموختگان و اساتید دانشگاه‌های برتر کشور در سال 1398 راه‌اندازی گردید. هدف و رویکرد اصلی شرکت آناسل تولید محصولات باکیفیت همراه با تضمین عملکرد و پشتیبانی علمی بوده و به همین سبب است که این شرکت توانسته است رضایت و توجه مراکز معتبر دانشگاهی و پژوهشی کشور را جلب نماید.

زمینه فعالیت

یکی از نیازهای حوزه پژوهش و فناوری کشور دسترسی سریع به مواد و وسایل آزمایشگاهی باکیفیت بالا است و متأسفانه در شرایط تحریم و مشکلات واردات کالا نه‌تنها از نظر زمان بلکه از نظر کیفیت و خدمات پس از فروش کالا مشکلات زیادی را برای محققین کشور فراهم کرده. به همین دلیل شرکت آنا سلول طب به پشتوانه تیم نخبه و باتجربه خود شروع به تولید محصولات زیر نمود تا باشد محصول باکیفیت ایرانی نیاز پژوهشگران را رفع نماید.

تولیدات شرکت آنا سلول طب

اولین هدف شرکت آناسل تولید کیت‌های تشخیصی و تحقیقاتی از جمله کیت‌های استخراج و تخلیص و سنجش اسیدهای نوکلئیک در انواع مختلف، مواد و بافرهای مرتبط با آزمایش‌های بیوتکنولوژی مولکولی و آزمایشگاه‌های کشت سلول بود و کیت سنجش میکرو RNA به‌عنوان اولین محصول شرکت آناسل و اولین کیت سنجش میکرو RNA تولید کشور مورد استقبال مراکز تحقیقاتی و دانشگاه‌های کشور قرار گرفت. در ادامه آناسل با تولید کیت‌های استخراج RNA، استخراج DNA، کیت تخلیص محصول PCR و کیت استخراج DNA از ژل به‌عنوان یکی از شرکت‌های توانمند در حوزه کیت‌های تحقیقاتی تخصصی بیولوژی مولکولی شناخته شده و هم اکنون بیش از 20 محصول تولیدی شرکت آناسل به بازار عرضه شده است. شرکت آناسل علاوه بر تولیدات خود، محصولات مختلف حوزه بیوتکنولوژی را پس از تأیید اصالت و صحت عملکرد به محققان سراسر کشور عرضه می‌نماید. همچنین با تکمیل تیم علمی این شرکت و افتخار همکاری با اساتید و دانش‌آموختگان دانشگاه‌های سراسر کشور، شرکت آناسل خدمات خود را در حوزه آموزشی و خدمات پژوهشی گسترش داده و کارگاه‌های آموزشی در حوزه زیست‌فناوری و زیست‌شناسی سلولی و مولکولی را به‌صورت خصوصی و گروهی به‌صورت عملی در آزمایشگاه اختصاصی این شرکت ارائه می‌نماید.

کنترل کیفیت

رسالت شرکت آنا سلول طب این است که بهترین کیفیت محصولات و خدمات را در اختیار شما قرار دهد. به همین جهت کلیه کیت‌ها و محصولات تولیدی شرکت آناسل از نظر عملکرد در حد استانداردهای جهانی بوده و بهترین کیفیت و بازده را به شما ارائه خواهند نمود. همچنین، کلیه محصولات ارائه شده توسط شرکت آنا سلول طب دارای خدمات پشتیبانی علمی و فنی بوده و تیم علمی آناسل در فرایند پژوهش همراه شما خواهند بود. همچنین صحت عملکرد محصولات ارائه شده توسط آناسل در آزمایشگاه شما توسط شرکت تضمین خواهد شد.

شرایط تحویل محصول

محصولات شرکت آنا سلول طب را می‌توانید حداکثر تا 2 روز کاری پس از نهایی شدن فرایند ثبت سفارش خود از فروشگاه وندیداز دریافت نمایید. اما لازم به ذکر است که به‌صورت میانگین فرایند طراحی، آماده‌سازی، کنترل کیفی و تحویل کیت میکروRNA بیومیر در حدود 20 تا 30 روز خواهد بود. محصولات این شرکت ایرانی معمولاً دارای قیمت ثابتی بوده و در صورت تغییر قیمت، قیمت جدید آن در سایت به‌روز می‌شود. اما به‌طورکلی لیست قیمت این مجموعه 2 بار به طور سالانه تغییر می‌نماید. همچنین در شرایطی ممکن است برخی از محصولات سبد کالایی آن موجود نباشد که پیش از تأیید سفارش از طرف مجموعه وندیداز به مشتریان اطلاع داده می‌شود.