پویا ژن آزما

نمایش دادن همه 3 نتیجه

معرفی شرکت پویا ژن آزما

شرکت پویا ژن آزما باهدف تحقیق، تولید، تهیه و توزیع مواد و تجهیزات بیوتکنولوژی مورداستفاده در حوزه‌های تحقیقات، درمان، پیشگیری، تشخیص و بیماری‌ها، حفاظت از محیط‌زیست و ارائه خدمات تحقیقاتی و آموزشی در این حوزه‌ها در سال 1389 به‌صورت رسمی تأسیس و فعالیت خود را آغاز کرد. آزمایشگاه تحقیقات بیوتکنولوژی پویا ژن از سال ۱۳۹۲ تأسیس شد که در کنار تجهیزات و امکانات کافی و حضور کادر علمی آموزش‌دیده و مجرب، همواره مکانی مناسب جهت انجام طرح‌های پژوهشی و برگزاری کارگاه‌های تخصصی بوده است.

زمینه فعالیت

از فعالیت‌های آزمایشگاه تحقیقات بیوتکنولوژی پویا ژن می‌توان به ارائه خدمات تخصصی متنوع بخصوص در زمینه شناسایی مولکولی باکتری‌ها، ویروس‌ها و قارچ‌ها و همچنین کلونینگ و بیان ژن در میزبان‌های مختلف بوده است. این شرکت بخش آزمایشگاه همکار معاونت غذا و دارو با دامنه میکروبیولوژی تخصصی در زمینه غذا و نوشیدنی، مواد آرایشی و بهداشتی، سلولزی و شناسایی انواع پروبیوتیک‌ها را از سال ۱۳۹۷ به خدمات خود افزوده است.

لازم به ذکر است که انواع کیت‌های جداسازی DNA و بیو فیلتر تصفیه‌کننده پساب‌های صنعتی از مهم‌ترین محصولات پویاژن آزما می‌باشد.

کنترل کیفیت

شرکت پویا ژن آزما یکی از شرکت‌های باسابقه در تولید تجهیزات آزمایشگاهی بوده و تاکنون در سایت وندیداز شکایتی مبنی بر عدم کیفیت آن ثبت نشده است. اعتبار چندساله و رضایت مراکزی که از محصولات پویا ژن آزما استفاده می‌کنند کیفیت این شرکت را تضمین می‌کند.

گواهی‌نامه‌های موجود در سایت این شرکت:

ایزو 10002:2014

ایزو 9001:2015

و…

شرایط تحویل محصولات پویا ژن آزما

محصولات شرکت پویاژن آزما 1 روز کاری پس از ثبت سفارش قابل تحویل می‌باشند. محصولات این شرکت ایرانی معمولاً دارای قیمت ثابتی بوده و در صورت تغییر قیمت، قیمت جدید آن در سایت به‌روز می‌شود. اما به طور معمول لیست قیمت این مجموعه 2 الی 3 بار به طور سالانه تغییر می‌نماید. همچنین در شرایطی ممکن است برخی از محصولات سبد کالایی آن موجود نباشد که پیش از تأیید سفارش از طرف مجموعه وندیداز به مشتریان اطلاع داده می‌شود.