پویا گستر ژن

نمایش یک نتیجه

معرفی شرکت پویا گستر ژن

شرکت پویا گستر ژن به‌عنوان تأمین‌کننده انواع محصولات آزمایشگاهی در سال 1390 به‌صورت رسمی تأسیس گردید و با برقراری ارتباط با بهترین تولیدکنندگان اروپایی، محصولات متنوعی باکیفیت بالا را برای آزمایشگاه‌ها، بیمارستان‌ها و مراکز تحقیقاتی فراهم نموده است.

زمینه فعالیت

شرکت پویاگستر ژن فعال در واردات محصولات متنوع آزمایشگاه باکیفیت بالا برای آزمایشگاه‌ها، بیمارستان‌ها و مراکز تحقیقاتی، دارای سرلیست محصولات به شرح زیر می‌باشد:

  1. میکرو اسپین
  2. سانتریفیوژ
  3. هود شیمیایی
  4. هود لامینار
  5. ورک‌استیشن PCR
  6. بن ماری
  7. اتوکلاو
  8. کیت‌های سیتوژنتیک و استخراج DNA – RNA
  9. انواع مواد مصرفی
  10. و دیگر تجهیزات آزمایشگاهی

کنترل کیفیت

شرکت پویاگستر ژن یکی از شرکت‌های باسابقه در واردات تجهیزات آزمایشگاهی بوده و تاکنون در سایت وندیداز شکایتی مبنی بر عدم کیفیت آن ثبت نشده است. اعتبار چندساله و رضایت مراکزی که از محصولات پویا ژن آزما استفاده می‌کنند کیفیت این شرکت را تضمین می‌کند.

شرایط تحویل محصولات

محصولات شرکت پویا گستر ژن 1 روز کاری پس از ثبت سفارش قابل تحویل می‌باشند. مواد اولیه این شرکت وارداتی بوده و معمولاً نیازمند استعلام قیمت قبل از خرید می‌باشد. اما به‌طورکلی لیست قیمت این مجموعه 2 الی 3 بار به طور سالانه تغییر می‌نماید. همچنین در شرایطی ممکن است برخی از محصولات سبد کالایی آن موجود نباشد که پیش از تأیید سفارش از طرف مجموعه وندیداز به مشتریان اطلاع داده می‌شود.