معرفی فروشگاه آنلاین مواد و تجهیزات آزمایشگاهی وندیداز:

وندیداز، فروشگاه آنلاین مواد، تجهیزات و آزمایشگاهی و پزشکی با هدف ایجاد پلتفرمی هوشمند جهت فروش برندهای متنوع داخلی و وارداتی در ساده ترین حالت ممکن، تضمین بالاترین سطح کیفیت و خدمات پشتیبانی و ارزانترین قیمت خرده فروشی و ارسال در سریع ترین زمان ممکن و بهترین شرایط نگهداری در مسیر ارسال از دی ماه سال ۱۳۹۷ با مجرب ترین تیم فنی و علمی فعالیت خود را آغاز نموده است و به جرئت می توان گفت در حال حاضر به روزترین ، مجهزترین و قویترین سایت فروش اینترنتی در این حوزه کاری می باشد.
جامعه اساتید و دانشجویان پزشکی ، آزمایشگاه های تحقیقاتی و تشخیص طبی در پیشبرد پروژه های تشخیصی و تحقیقاتی خود می توانند از سبدکالایی کامل مجموعه وندیداز از برندهای متنوع داخلی و وارداتی استفاده نمایند. همچنین تمامی شرکت های تولیدکننده، وارد کننده و محققینی که در پروژه های خود محصولی تولید کرده اند می توانند سبدکالایی خود را جهت بارگذاری در سایت وندیداز برای ما ارسال نمایند.

خدمات فروشگاه آنلاین مواد و تجهیزات آزمایشگاهی وندیداز:

– تنوع بالا در فروش محصولات، مواد و تجهیزات آزمایشگاهی

– پاسخگویی انلاین و مشاور در زمینه خرید

– ایجاد فضایی مناسب برای فروش محصولات و رقابت سالم برندهای داخلی و وارداتی

– دریافت سبدکالایی متنوع از برندهای داخلی و وارداتی با یک هزینه ی ارسال

– امکان استعلام قیمت انلاین و سریع محصولات

– به روزرسانی قیمت محصولات و امکان پردخت آنلاین از درگاه های امن بانکی

– طرح های حمایتی متنوع و برگزاری مسابقات و چالش هایی همراه با جوایز جهت مشارکت بیشتر کاربران سایت وندیداز

چرا وندیداز:

فروشگاه اینترنتی وندیداز مجموعه ای جامع برای اساتید و دانشجویان پزشکی و آزمایشگاه ها است که حامی آنها از شروع پروژه ها تا ورود به بازار می باشد.
خریداران با مراجعه به سایت وندیداز از هر مجموعه ای دیگر بی نیاز می شوند و به جای خرید و دریافت محصولات خود از چندین برند و پرداخت چندباره ی هزینه ی ارسال می توانند از سبدکالایی متنوع سایت فروشگاه آنلاین مواد و تجهیزات آزمایشگاهی وندیداز سفارش خود را تکمیل نموده و در کنار آن از طرح های تخفیفی و ارسال رایگان بهره مند گردند.
فروشندگان با قرار دادن سبدکالایی خود در سایت وندیداز علاوه بر نمایش سبدکالایی خود در کنار برندهای مطرح داخلی و وارداتی، از خدمات تیم فنی و سئوکار جهت نمایش بهتر محصولات در جستجوهای گوگل بهره مند گردند. همچنین تبلیغات محصولات و طرح های تخفیفی آن ها در شبکه های اجتماعی وندیداز با بیش از ۳۵۰۰۰ کاربر به نمایش گذاشته می شود.

روند کاری فروشگاه آنلاین مواد و تجهیزات آزمایشگاهی وندیداز:

خریدارن از سه طریق ( سایت، شبکه های اجتماعی و تماس تلفنی ) می توانند با تیم وندیداز در تماس باشند و خرید خود را ثبت و دریافت کنند.

فروشگاه آنلاین مواد و تجهیزات آزمایشگاهی

هدف فروشگاه آنلاین مواد و تجهیزات آزمایشگاهی:

۱- جامع ترین وبسایت فروش محصولات آزمایشگاهی
۲- ایجاد فضایی کاربرپسند و سادگی در سفارش گذاری و پیگیری محصولات
۳- جامع ترین مرجع اطلاعاتی روش های آزمایشگاهی و تازه های فناوری علوم پایه و علوم آزمایشگاهی به زبان فارسی
۴- حمایت از تولیدکنندگان و محققان داخلی جهت معرفی و عرضه ی محصولات خود به بازار