سلام!
به صفحه درباره ما خوش اومدید!

این تنها صفحه ی این سایته که ما میتونیم در باره ی خودمون توضیح بدیم و بقیه ی سایت در اختیار تامین کننده ها و بازدید کننده هاست و چیزی که کار مارو سخت تر میکنه اینه که تو همین یه صفحه باید خودمون رو کاملا کوتاه و مفید معرفی کنیم تا حوصلتون سر نره !!

استارتاپ وندیداز هنوز نوپاست و ایده ی اولیه ی اون اخرای بهمن سال 96 شکل گرفت، ایده ای که به دلیل نبودن یه مارکت بزرگ برای آزمایشگاه های علوم زیستی و بالینی قوت گرفت و سعی کردیم روز به روز به اون پروبال بدیم و روی زیر ساخت هاش کار کنیم تا بهترین شرایط رو برای یه خرید لذت بخش برای هرکس که توی این آزمایشگاه ها کار میکنه و یا میخواد شروع به کار کنه آماده کنیم.

البته که ما خودمون از دل آزمایشگاهیم و تقریبا میدونیم چی میتونه این خرید رو براتون لذت بخش تر کنه مثلا این لذت می تونه توی یه خرید از بین سبدکالایی متنوع باشه که هم اصالت و هم سلامتشون تضمین شدست و یا اینکه قیمت براتون مهمه و میخواید محصولات رو با قیمت پایین بازار و مستقیم از تولید کننده و یا وارد کننده بگیرید و با کمترین پول پست به دستتون برسه و شایدم دارید به این فکر میکنید یه مشاوره تخصصی و دقیق موقع خرید میتونه خیالتون رو راحت تر کنه. باید بگم که ما همه رو اینجا داریم به همراه کلی امکانات دیگه مثلا امکان سفارش دادن کالایی که داخل سایت نیست ولی برندش داخل سایت ثبت شده (در مورد محصولات مرک و سیگما صدق می کنه !!) و یا تعریف اعتبار خرید و حتی امکان خرید یه دستگاه آزمایشگاهی به صورت اقساطی. جالبه بدونید که ما اینجا عاشقه آزمایشگاهیم و هرکاری می کنیم این خرید براتون لذت بخش تر بشه به شرط اینکه همراهمون باشید و اگه فکر می کنید امکانات دیگه ای باید به این سایت اضافه بشه از طریق بخش تماس با ما برامون بفرستید.