قوانین و مقررات

قوانین و مقررات فروشگاه اینترنتی وندیداز به شرح زیر است. توصیه می شود پیش از ثبت سفارش در سایت وندیداز این صفحه را به دقت مطالعه فرمایید.

از نظر حقوقی، در معاملات سایت وندیداز، فروشگاه اینترنتی وندیداز به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده به عنوان خریدار تلقی می شوند. فروش محصولات بر مبنای نوع و مقداری صورت می گیرد که کاربر سفارش دهنده آنرا در سایت وندیداز درج نموده است. قوانین و مقررات فروشگاه اینترنتی وندیداز به شرح زیر می باشد:

مقررات مربوط به سفارش محصولات :

1. کاربر موظف است در هنگام ثبت سفارش آدرس، کد پستی و اطلاعات تماس خود را به درستی وارد کند. این اطلاعات در پردازش و ارسال سفارش تاثیرگذار خواهد بود و لذا عواقب ناشی از بی دقتی در این مورد تماما متوجه شخص کاربر می باشد.

2. در بخش کد ملی کاربر میبایست کدملی صحیح خود را وارد نماید زیرا فاکتور رسمی بر مبنای اسم و فامیل و کدملی که شخص در سایت وارد نموده است صادر می شود و امکان تغییر فاکتور بعد از صدور فاکتور و ارسال محصول وجود ندارد.

3. درصورتی که میخواهید فاکتور رسمی بهنام شخصیت حقوقی ( دانشگاه ، مرکزدرمانی و .. ) صادر شود اطلاعات رسمی آن را در بخش توضیحات وارد نمایید.

4. باتوجه به نوسانات نرخ ارز و وابستگی محصولات آزمایشگاهی به آن کاربر موظف است از طریق چت آنلاین سایت و یا بخش تماس با ما از آبدیت بودن قیمت محصول اطمینان حاصل فرماید و در غیر اینصورت فروشنده می تواند محصول را بعد از دریافت مابه تفاوت قیمت روز به آدرس مشتری ارسال نماید.

5. کاربر می تواند در صورت نیاز و در هر زمان قبل از پرداخت مبلغ سفارش خود را لغو کند.

6. سفارش های پرداخت شده تنها در صورتی قابل لغو هستند که سفارش پردازش و ارسال نشده باشد. در این موارد بعد از اعلام کاربر سفارش توسط مدیریت وندیداز لغو شده و مبلغ پرداختی به اعتبار حساب کاربری کاربر سفارش دهنده اضافه خواهد شد.

7. بعد از پردازش و ارسال سفارش به هیچ وجه امکان لغو آن وجود ندارد.

8. محصولات دسته شیمی و مواد مصرفی کاملا ضمانت شده ارسال می شوند و کاربر می تواند درصورت عدم کیفیت محصول آن را مرجوع نماید. در این حالت بعد از دریافت کالای برگشتی هزینه کالا و جابه جایی آن به اعتبار حساب کاربری کاربر سفارش دهنده اضافه خواهد شد.

9. محصولات سایر دسته ها با توجه به اهمیت حفظ زنجیره سرمایشی در جا به جایی محصول به استثنا چند مورد که در توضیحات محصول ذکر شده است، ضمانت مرجوعی ندارند.

10. کاربر در صورت تمایل به عودت کالا باید در نحوه بازگرداندن کالا دقت کند تا کالا سالم به دفتر وندیداز برسد. برای این منظور توصیه می شود از خدمات شرکت پست یا باربری های مطمئن استفاده کنید.