اتوبیو - نویان نگین

در حال نمایش 5 نتیجه

معرفی شرکت نویان نگین پارسیان

شرکت نویان نگین پارسیان (اتوبیو سابق)، باهدف بهبود سطح تشخیص طبی و ارتقاء توان علمی و عملی آزمایشگاه‌ها و برای بهبود سلامتی بیماران در سال ۱۳۸۸ به‌صورت رسمی تأسیس شد.

شرکت نویان نگین پارسیان در سال ۱۳۸۹ با پشتوانه نیروی جوان مؤسسان خود توانست با ارائه نمونه‌های کیت‌های تشخیص به آزمایشگاه مرجع و دریافت تأییدیه کیفیت کیت‌های تشخیص به روش الایزا (ELISA)، تأیید ورود به کشور را از مراجع قانونی دریافت نماید. هم‌زمان با دریافت این مجوز، نویان نماینده انحصاری گروه شرکت Autobio در ایران شد. برای اولین‌بار در این سال نویان برای نشان‌دادن توان علمی و عملی خود در نمایشگاه ارتقاء کیفیت خدمات آزمایشگاهی تشخیص پزشکی ایران شرکت نمود.

نویان در سال 1393 با شرکت ADDCARE BIOTECH وارد مذاکره شد و به‌عنوان نماینده انحصاری این شرکت اقدام به معرفی دستگاه‌های جدید جهت تجهیز بیشتر آزمایشگاه‌های تشخیص طبی ایران نمود. همچنین تیم فروش دستگاه‌های پیشرفته Reader و Washer الایزا را از کمپانی AUTOBIO LABTEC INSTRUMENTS به بازار معرفی نمود.

در سال ۱۳۹۸ باهدف ارائه خدمات هرچه بهتر به جامعه آزمایشگاهی کشور و تأمین نیاز روزافزون کیت‌های تشخیص طبی، مدیران شرکت اقدام به راه‌اندازی خط تولید کیت‌های الایزا و انتقال تکنولوژی‌های پیشرفته شرکت Autobio نمودند. به‌علاوه، واحدهای تحقیق و توسعه، پروژه تولید کیت‌های نوین آزمایشگاهی را در کنار بهبود عملکرد کیت‌های موجود در دستور کار خود قرار داده‌اند. بدین ترتیب شرکت نویان مبدل به یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان کیت‌های آزمایشگاهی مطابق با استانداردهای جهانی در کشور گردید. به‌این‌ترتیب محصولات شرکت چینی اتوبیو به نام برند نویان و شرکت نویان نگین پارسیان به بازار عرضه می‌گردد.

زمینه فعالیت

نویان در زمینه ساخت و واردات انواع کیت‌های تشخیص به روش الایزا (ELISA)، دستگاه‌های پیشرفته آزمایشگاه‌های تشخیص طبی و سایر محصولات موردنیاز آزمایشگاه‌های تشخیص طبی فعال بوده و نمونه‌ای از محصولات آن به شرح زیر می‌باشد.

دستگاه‌های آزمایشگاهی

 • دستگاه A2000 Plus
 • دستگاه PhoMo
 • دستگاه iWO

معرف‌ها

 • کیت‌های الایزا
 • کیت‌های کمی لومینسانس

مواد مصرفی

 • محفظه واکنش V
 • سوبسترا – لومینول
 • محلول شستشو
 • رقیق‌کننده

کنترل‌های تجاری

 • کنترل‌های ۳ مرحله‌ای هورمونی
 • کنترل‌های ۳ مرحله‌ای مارکرهای سرطانی
 • کنترل‌های پانل‌های عفونی

کنترل کیفیت

شرکت نویان مفتخر است با عقد قراردادهای دولتی به ارزش بیش از 10,712,078,880 ریال با مجموعه‌های دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه محقق اردبیلی، پلی‌کلینیک تخصصی شهید پاک‌نژاد، دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی بوشهر و … کیفیت محصولات خود را به اثبات برساند.

تا کنون در سایت وندیداز شکایتی مبنی بر عدم کیفیت آن ثبت نشده است. اعتبار چندساله‌ی خدمات و رضایت مراکزی که از محصولات نویان استفاده می‌کنند کیفیت محصولات این شرکت را تضمین می‌کند.

شرایط تحویل محصول

محصولات نویان نگین پارسیان 1 روز کاری پس از ثبت سفارش قابل تحویل می‌باشند. محصولات این شرکت معمولاً دارای قیمت ثابتی بوده و در صورت تغییر قیمت، قیمت جدید آن در سایت به‌روز می‌شود. اما به‌طورکلی لیست قیمت این مجموعه 2 الی 3 بار به طور سالانه تغییر می‌نماید. همچنین در شرایطی ممکن است برخی از محصولات سبد کالایی آن موجود نباشد که پیش از تأیید سفارش از طرف مجموعه وندیداز به مشتریان اطلاع داده می‌شود.