پادتن علم

در حال نمایش 28 نتیجه

معرفی شرکت پادتن علم

شرکت پادتن علم توسط گروهی از متخصصین و محققین علوم آزمایشگاهی در سال 1375 به طور رسمی تاسیس شد. این شرکت از آغاز، تلاش و فعالیت خود را صرف تولید محصولات تشخیص آزمایشگاهی با کیفیت بالا نمود.

شرکت پادتن علم، با بهره‌گیری از تجارب و اندوخته علمی بیست‌ساله بخش تحقیق و توسعه، تلاش دارد با عزمی راسخ و پرتوان دامنه محصولات خود را باعرضه کیت‌های تشخیصی جدید گسترش دهد.

زمینه فعالیت

امروزه با تولید بیش از ۳۰ نوع فرآورده تشخیصی، شرکت پادتن علم یکی از بزرگ‌ترین تأمین‌کنندگان کیت‌های الیزا در ایران است و افتخار دارد جامعه پزشکی را در تشخیص و درمان طیف وسیعی از بیماری‌ها (عفونی، سرطانی، آلرژی، و …) و نارسائی‌ها (اندوکرینولوژی، متابولیکی، بارداری، و …) همراهی کند.

کنترل کیفیت

شرکت پادتن علم، با پایبندی به اصل “کیفیت پایا ضامن توسعه” سیاست‌های تولید خود را بر پایه کیفیت بنا نهاده و با اعمال کنترل کیفی دقیق بر اساس استانداردهای بین‌المللی  ISO 13485:2012+AC:2012,ISO 9001:2015 در سطوح تحقیق و توسعه، تولید، فروش، توزیع و خدمات پس از آن، بیشترین بها را به کیفیت محصولات خود می‌دهد.

شرایط تحویل محصولات

این شرکت با در اختیار داشتن کارشناسان علمی بخش فروش، هماهنگ با سیاست مشتری‌محوری، کلیه درخواست‌های مشتریان خود را با ارائه خدمات بهینه و صرف کمترین زمان از ثبت سفارش تا تحویل کالا به انجام می‌رساند. در کنار این بخش، گروه خدمات بعد از فروش با اتکا به دانش متخصصان مجرب بخش فنی، آماده پاسخگوئی صحیح و عرضه راهکارهای مناسب برای حل مشکلات می‌باشد.

محصولات شرکت پادتن علم یک روز کاری پس از ثبت سفارش تحویل داده می‌شوند. محصولات این شرکت ایرانی معمولاً دارای قیمت ثابتی بوده و در صورت تغییر قیمت، قیمت جدید آن در سایت به‌روز می‌شود. اما به‌طورکلی لیست قیمت این مجموعه 2 الی 3 بار به طور سالانه تغییر می‌نماید. همچنین در شرایطی ممکن است برخی از محصولات سبد کالایی آن موجود نباشد که پیش از تأیید سفارش از طرف مجموعه وندیداز به مشتریان اطلاع داده می‌شود.