پیشگامان سنجش

در حال نمایش 18 نتیجه

معرفی شرکت پیشگامان سنجش ایساتیس

شرکت پیشگامان سنجش ایساتیس در سال 1393 به طور رسمی تأسیس گردیده و تیم اداره‌کننده این مجموعه با بیش از 15 سال سابقه فعالیت حرفه‌ای در زمینه تولید، تحقیق و پژوهش در سطوح دانشگاهی و همکاری با شرکت‌های بزرگ تولیدی داخلی و خارجی، تجربیات خود را با مدیران آزمایشگاه‌ها همکاران آزمایشگاهی به اشتراک می‌گذارند، تا قدمی مثبت در تولید این نوع محصولات و بهبود شرایط تشخیص آزمایشگاه‌ها بردارد.

زمینه فعالیت

شرکت دانش‌بنیان و تولیدی پیشگامان سنجش از سال 1393 فعالیت خود را در زمینه تولید کیت‌های تشخیص طبی آغاز نموده است. به‌رغم گذشت تنها 7 سال از عمر فعالیت، این شرکت موفق به تولید بیش از 20 محصول از نوع کیت‌های الایزا گردیده است.

از محصولات این شرکت می‌توان به پنل تیروئید، پنل باروری، پنل مارکرهای سرطانی، پنل ویتامین‌ها و پنل‌های متفرقه اشاره کرد.

لازم به ذکر است که محصولات شرکت پیشگامان سنجش ایساتیس با نام تجاری پیشگامان سنجش به بازار عرضه می‌گردند.

کنترل کیفیت

شرکت تولیدی پژوهشی پیشگامان سنجش مفتخر است با درنظرگرفتن اصول GMP و استاندارد ISO 13485 (مدیریت کیفیت تجهیزات پزشکی) و بهره‌گیری از کادری متخصص و مجرب در زمینه تحقیقات، تولید، کنترل کیفی، فروش و خدمات پس از فروش فرآورده‌های تشخیصی و آزمایشگاهی، در خدمت جامعه آزمایشگاهی کشور عزیزمان ایران باشد.

شرایط تحویل محصولات

محصولات این شرکت یک روز کاری پس از ثبت سفارش تحویل داده می‌شوند. محصولات این شرکت ایرانی معمولاً دارای قیمت ثابتی بوده و در صورت تغییر قیمت، قیمت جدید آن در سایت به‌روز می‌شود. اما به‌طورکلی لیست قیمت این مجموعه 2 الی 3 بار به طور سالانه تغییر می‌نماید. همچنین در شرایطی ممکن است برخی از محصولات سبد کالایی آن موجود نباشد که پیش از تأیید سفارش از طرف مجموعه وندیداز به مشتریان اطلاع داده می‌شود.