کتاب ایمنولوژی ابوالعباس Cellular and Molecular Immunology

کتاب ایمنولوژی ابوالعباس Cellular and Molecular Immunology دارای بهترین متن ایمونولوژی مورد نیاز و توصیه شده در سراسر جهان ، ایمونولوژی سلولی و مولکولی توسط Abul K. Abbas, Andrew H. H. Lichtman, and Shiv Pillai می باشد.
مقدمه ای واضح ، و کاملاً مصور در این زمینه است. نسخه نهم یک تمرکز عملی و کلینیکی را در حالی که به روزرسانی و تجدید نظر در کلیه مطالب را به دست می آورد تا از وضوح و درک مطلب استفاده کند، ایجاد می کند که خوانندگان را با اطلاعات جدید و نوظهور در این منطقه چالش برانگیز به روز می کند. پیامدهای علم ایمونولوژیک برای مدیریت بیماری های انسانی را برجسته می کند ، و بر اهمیت بالینی در کل تأکید می کند.
کاملاً به روز ، جامع و مداوم ، با توضیحات کاملاً رنگی و کاملی از فرآیندهای کلیدی ایمنی و مولکولی ارائه می دهد. به خوانندگان کمک می کند تا جزئیات مشاهدات تجربی را که پایه ای برای علم ایمونولوژی در سطح مولکولی ، سلولی و کل ارگانیسم ها است تشکیل دهند و نتیجه گیری مناسب را به دست آورند.شامل جعبه های خلاصه ای است که به بررسی سریع و تسلط بر مواد کلیدی کمک می کند.نسخه کتاب الکترونیکی همراه با خرید. این تجربه eBook پیشرفته به شما امکان می دهد تمام متن ها ، ارقام ، ارجاع ها و انیمیشن ها را جستجو کنید ، که برای تولید یک تجربه یادگیری طراحی شده اند.ویژگی های به روزرسانی شده ، از جمله ایمنی تومور (آنتی ژن های توموری ، سیستم ایمنی درمانی سرطان) ، ایست بازرسی ایمنی ، حسگرهای سیتوزولی برای DNA ، التهاب غیر متعارف ، پریونیزاسیون به عنوان مکانیسم سیگنالینگ ، نقایص یکنواخت در ایمنی و موارد دیگر است.

  • برای دانلود  کتاب Cellular and Molecular Immunology اینجا کلیک کنید.
  • سایر کتاب ها و مطالب علمی را از اینجا مشاهده کنید.

برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *