امپلیکون

در حال نمایش 7 نتیجه

امپلیکون تولید کننده دانمارکی آنزیم‌های PCR و معرفهای آزمایشگاهی که طیف گسترده ای از محصولات استاندارد و سفارشی را تولید می‌کند. محصولات امپلیکون به طور گسترده ای در بیمارستان‌ها، دانشگاه‌ها، موسسات تحقیقاتی و صنایع علوم زندگی (life science) در سراسر جهان استفاده می‌شود. بسیاری از مشتریان از تلاش اضافی که این شرکت در خدمات مشتریان خود انجام می‌دهد قدردانی می‌کنند و توجه سریع امپلیکون به درخواست‌های مشتریان را ارج می‌نهند.

آنزیم‌های PCR

مجموعه آنزیم PCR شرکت امپلیکون کلیه استانداردهای تکثیر DNA مورد استفاده در آزمایشگاه‌های مدرن را پوشش می‌دهد. دانش تخصصی امپلیکون در مورد تخلیص آنزیم و تکثیر DNA , محصولات قابل اعتماد و با کیفیت را در اختیار مشتریان قرار می‌دهد.

LABORATORY REAGENTS

خط تولید محصولات آزمایشگاهی امپلیکون شامل چندین هزار محصول سفارشی است که برای تامین نیازهای فردی مشتریان طراحی شده است.  این شرکت محصولاتش را با برند Ampliqon برچسب گذاری کرده و یا برچسب خصوصی را ارائه می‌دهد و روزانه به مشتریان دانمارکی و خارجی محصولات خود تولید و ارسال می‌کند.  شرکت Ampliqon  بر دسته‌های کوچک و تولیدات سفارشی تمرکز می‌کند، که کیفیت محصولات آنها را تضمین و همین موضوع باعث شده است تا این شرکت بیوتکنولوژِی، خود را به عنوان یک شرکت کوچک و انعطاف پذیر با هزینه‌های پایین سازماندهی کند. محصولات Ampliqon همیشه تازه تولید می‌شوند و بلافاصله پس از تولید تحویل داده می‌شوند و حداکثر عمر مفید را تضمین می‌کنند.

تاریخچه

Ampliqon در سال 2002 در کپنهاگ توسط برخی از ماهرترین متخصصان PCR دانمارک تأسیس شد. در آن زمان Ampliqon اولین تولید کننده آنزیم PCR دانمارکی بود و هنوز این موقعیت منحصر به فرد را در دانمارک حفظ کرده است. در سال 2009 این شرکت، Bie & Berntsen را تصاحب کرد  که یک خط تولید دانمارکی با بیش از 1000 محصول آزمایشگاهی سفارشی و پیشرو در بازار است. Ampliqon دارای سال‌ها تجربه در زمینه تجارت و فروش بین المللی است و ما با توزیع کنندگان برجسته بازار منطقه ای و محلی علوم زندگی در اروپا، آمریکا، شرق میانه، آفریقا و آسیا همکاری می‌کند.