ایده آل تشخیص آتیه

نمایش دادن همه 36 نتیجه

معرفی شرکت ایده‌ال تشخیص اتیه

شرکت دانش‌بنیان ایده‌ال تشخیص اتیه با بهره‌مندی از تیم مجرب و کارآزموده و استفاده از تکنولوژی روز دنیا در سال 1387 به طور رسمی تأسیس و در همان سال اولین سری تولیدات خود را که شامل کیت‌های تشخیص طبی از نوع الایزا بودند در دودسته کیت‌های 96 و 192 تستی به بازار عرضه کرد و در مدت‌زمان کوتاهی توانست با جلب اعتماد مشتریان در زمینه کیفیت محصولات خود، جایگاه بسیار خوبی را در مقایسه با کیت‌های خارجی به دست آورد. این شرکت با بهره‌مندی از سیاست‌های جلب رضایت مشتری و بهبود مستمر کیفیت محصولات و  همچنین افزایش رقابت‌پذیری با محصولات مشابه خارجی توانسته است در این امر مهم بیش‌ازپیش موفق باشد.

زمینه فعالیت

در حال حاضر 35 نوع کیت تشخیصی الایزا در زمینه‌های تشخیص انواع بیماری‌های عفونی، ناهنجاری‌های هورمونی، مارکرهای سرطانی و . … توسط شرکت ایده‌آل تشخیص آتیه تولید می‌گردد. امید است با افزایش کیفیت و تنوع محصولات، در راستای کمک به جامعه پزشکان و بیماران گامی مؤثرتر برداشته شود.

کنترل کیفیت

شرکت ایده‌آل تشخیص آتیه موفق به دریافت گواهینامه GMP و CE اروپا شده است، همچنین این شرکت در راستای نهادینه کردن سیستم‌های مدیریت کیفیت و تعالی سازمانی موفق به اخذ گواهینامه‌های بین‌المللی زیر شده است:

ISO 9001
ISO 13485
ISO 10004
FDA QSR 21 CFR 820

شرایط تحویل محصول

محصولات شرکت ایده‌آل تشخیص آتیه حداکثر تا یک روز کاری پس از ثبت سفارش تحویل داده می‌شود. باتوجه‌به وارداتی بودن بخشی از مواد اولیه تولیدات شرکت ایده‌آل تشخیص آتیه قیمت برخی محصولات پس از استعلام مشخص می‌گردد. اما به‌طورکلی لیست قیمت این مجموعه 2 الی 3 بار به طور سالانه تغییر می‌نماید. همچنین در شرایطی ممکن است برخی از محصولات سبد کالایی آن موجود نباشد که پیش از تأیید سفارش از طرف مجموعه وندیداز به مشتریان اطلاع داده می‌شود.