دارواش

نمایش 1–40 از 89 نتیجه

معرفی شرکت دارواش

شرکت دارواش فعال در زمینه تولید و واردات انواع تجهیزات اندازه‌گیری و مشاهده آزمایشگاهی، انواع تجهیزات و اقلام آزمایش‌های تشخیص طبی در سال 1356 به طور رسمی تأسیس شد. در آغاز هدف اصلی شرکت گام نهادن در راه خدمات بیمارستانی بود، ازاین‌رو نمایندگی شرکت وست شیمیکال آمریکا را دریافت و به واردات مواد گندزدا (مواد ضدعفونی‌کننده) پرداخت. علاوه بر تولید و واردات ترکیبات گندزدا، شرکت دارواش در جهت تولید کیت‌های آزمایشگاهی نیز وارد میدان شد. کیت‌های آزمایشگاهی که تا آن زمان از خارج وارد کشور می‌گردید با اخذ نمایندگی از شرکت هیومن آلمان نخست به واردات کیت‌ها و سپس با تولید آن‌ها گامی بلند برداشته شد.

زمینه فعالیت

در حال حاضر شرکت دارواش تولیدکننده محیط‌های کشت میکروب‌شناسی پایه و تخصصی – لوله‌های خون‌گیری بخش هماتولوژی در سطح کشور بوده که دارای مجوز از وزارت صنایع – اداره تجهیزات پزشکی و آزمایشگاه مرجع سلامت می‌باشد.

کنترل کیفیت

تولیدات شرکت دارواش بر پایه استانداردهای ایزو 13485 استوار می‌باشد. تاکنون در سایت وندیداز شکایتی مبنی بر عدم کیفیت آن ثبت نشده است. اعتبار چندساله و رضایت مراکزی که از محصولات دارواش استفاده می‌کنند کیفیت این شرکت را تضمین می‌کند.

شرایط تحویل محصولات

محصولات شرکت دارواش یک روز کاری پس از ثبت سفارش تحویل داده می‌شوند. محصولات این شرکت ایرانی معمولاً دارای قیمت ثابتی بوده و در صورت تغییر قیمت، قیمت جدید آن در سایت به‌روز می‌شود. اما به‌طورکلی لیست قیمت این مجموعه 2 الی 3 بار به طور سالانه تغییر می‌نماید. همچنین در شرایطی ممکن است برخی از محصولات سبد کالایی آن موجود نباشد که پیش از تأیید سفارش از طرف مجموعه وندیداز به مشتریان اطلاع داده می‌شود.