درمان آزما - داسل

در حال نمایش 18 نتیجه

معرفی شرکت درمان آزما سلول

شرکت درمان آزما سلول باهدف تولید و فراهم نمودن انواع محیط‌های کشت سلولی، بافرها، و فراهم نمودن اقلام و کالاهای مصرفی لازم در زمینه کشت سلول در سال 1398 به طور رسمی تأسیس گردید. محصولات این شرکت با نام تجاری درمان آزما به بازار عرضه می‌شود.

زمینه فعالیت

شرکت درمان آزما سلول در سه زمینه تولید، ساخت و مشاوره انجام پروژه‌های مربوط به انواع روش‌های کشت سلول، انواع مواد و پودرهای اولیه محیط کشت، انواع مکمل‌های افزودنی، اقلام مصرفی لازم و پرکاربرد در زمینه کشت سلول فعال است.

کنترل کیفیت

شرکت درمان آزما سلول یکی از شرکت‌های باسابقه در تولید تجهیزات آزمایشگاهی بوده و تاکنون در سایت وندیداز شکایتی مبنی بر عدم کیفیت آن ثبت نشده است. اعتبار چندساله و رضایت مراکزی که از محصولات درمان آزما سلول استفاده می‌کنند کیفیت این شرکت را تضمین می‌کند.

محیط‌ها و بافرهای ساخته شده در شرکت درمان ازما سلول از چند لحاظ دارای اهمیت هستند:

  • مواد اولیه مورداستفاده در محصولات شرکت، به طور مستقیم از برندهای معتبر اروپایی و امریکایی تأمین می‌شوند. از همین رو باتوجه‌به کیفیت و اصالت مواد اولیه بکار گرفته شده، تولیدی شرکت درمان ازما سلول از میزان دقت عملکردی بالایی برخوردار می‌باشند.
  • نظر به اینکه تولید محصولات همگی در مجموعه درمان ازما سلول انجام می‌پذیرد و چرخه تأمین مواد اولیه و تولید، همگی در راستای بهبود کیفیت و کاهش زمان تحویل دهی محصولات
  • به مشتریان گرامی برنامه‌ریزی‌شده‌اند، لذا تولیدات این شرکت از لحاظ زمان دسترسی، رعایت زنجیره سرما و اعمال پروتکل‌های نگهداری و حفظ کیفیت محیط‌های کشت، با موارد تولیدی شرکت‌های خارجی قابل‌رقابت و مزیت می‌باشند.
  • ازآنجاکه درصد خلوص، pH و کیفیت آب مورداستفاده در تهیه محیط کشت و بافرهای کشت سلولی، بسیار حاِئز اهمیت است، در تهیه محصولات شرکت درمان ازماسلول، از آب فوق خالص (ULTRA PURE WATER) که مطابق با استانداردهای روز دنیا می‌باشد، استفاده می‌گردد.
  • محیط‌های کشت سلولی از نظر مواد مغذی بسیار غنی می‌باشد لذا مجموعه درمان ازما سلول در پروسه تولید محیط‌های مذکور، با بهره‌گیری از سیستم فیلتراسیون پیشرفته شرکت SARTORIUS کشور آلمان و استفاده از انواع آنتی بوتیک‌های ضدباکتری و ضدقارچ، محصولی عاری از هرگونه انواع آلودگی را در اختیار مصرف‌کننده قرار می‌دهد.
  • باتوجه‌به تهیه مستقیم مواد اولیه از برندهای خارجی معتبر و نیز تهیه محصولات در داخل کشور، بهای تمام شده محصولات، بسیار کمتر از موارد مشابه خارجی بوده و برای مصرف‌کننده از لحاظ قیمت و امکان دسترسی، بسیار مقرون‌به‌صرفه می‌باشد.

شرایط تحویل محصولات

محصولات درمان آزما سلول یک روز کاری پس از ثبت سفارش تحویل داده می‌شوند. بنا بر تغییرات قیمت ارز لطفاً قبل از خرید استعلام قیمت بگیرید. به‌طورکلی لیست قیمت این مجموعه 2 الی 3 بار به طور سالانه تغییر می‌نماید. همچنین در شرایطی ممکن است برخی از محصولات سبد کالایی آن موجود نباشد که پیش از تأیید سفارش از طرف مجموعه وندیداز به مشتریان اطلاع داده می‌شود.