دکتر مجللی

نمایش 1–40 از 140 نتیجه

معرفی شرکت دکتر مجللی

شرکت مجتمع صنایع شیمیایی دکتر مجللی، تولیدکننده مواد شیمیایی آزمایشگاهی، در سال 1379 توسط گروهی از پیش‌گامان صنایع شیمیایی کیف (Fine Chemicals) ، با اخذ مجوزهای لازم از وزارت صنایع وقت به‌صورت رسمی تأسیس و راه‌اندازی گردید.
هدف از تأسیس این شرکت تأمین مواد شیمیایی آزمایشگاهی و ارائه خدمات مناسب و به هنگام به مشتریان در بازارهای داخلی و خارجی، مطابق با استانداردهای جهانی می‌باشد.

زمینه فعالیت

مجتمع صنایع شیمیایی دکتر مجللی با اتکا به کادر علمی مجرب آمادگی خود را جهت ارائه خدمات به اشخاص حقیقی، حقوقی و ارگان‌های مختلف در قالب ارائه تفاهم‌نامه بین دو مجموعه در زمینه‌های زیر اعلام می­دارد.

  • آنالیز مواد شیمیایی و دارویی.
  • فرمولاسیون مواد شیمیایی و دارویی.
  • آموزش روش­های اعتباربخشی در شیمی تجزیه.
  • اعتبارسنجی دستگاه­های آنالیز و ارائه خدمات مشاوره­ای در انتخاب تجهیزات آزمایشگاهی.
  • خدمات آموزشی ایزو 17025 اعم از مستندسازی و عدم قطعیت و اجرای عملی آن.
  • ایمنی کار با مواد شیمیایی، کالیبراسیون GLP ، OOS ،OVI .
  • آموزش دستگاه­های تجزیه‌ای GC ، HPLC ، کارل فیشر، UV-Vis ، AAS.

کنترل کیفیت

این مجتمع، با کمک پرسنل مجرب و با بهره‌گیری از ابزار مدرن و همچنین استفاده از سیستم‌های نوین مدیریت و کاربرد استانداردهای جهانی در زمینه تولید، کنترل کیفی و تضمین کیفیت، ضمن ارتقا مداوم کیفیت محصولات خود، موفق به اخذ گواهینامه‌های ISO 13485 و ISO 9001 گردیده است. همچنین این شرکت ضمن پیاده‌سازی الزامات و دستورالعمل‌های GMP، برای نخستین‌بار در سال 1396 موفق به اخذ گواهی­نامه GMP برای تولید مواد شیمیایی گرید دارویی از سازمان غذا و داروی کشور گردیده است. در راستای ارتقاء سطح علمی و کیفیت خدمات این شرکت در حال آماده‌سازی جهت اخذ گواهینامه آکرودیت سازمان غذا و دارو و استاندارد ISO 17025 می‌باشد. این شرکت از بدو تأسیس، با تاکید بر کیفیت محصولات خود، توانسته به‌تدریج اعتماد مصرف‌کنندگان را جلب نموده و با ارائه خدمات مؤثر به بزرگ‌ترین تولیدکننده مواد شیمیایی آزمایشگاهی و داروئی در کشور تبدیل شود.

شرایط تحویل محصولات

محصولات شرکت دکتر مجللی حداکثر تا 3 روز کاری پس از ثبت سفارش تحویل داده می‌شود. محصولات این شرکت ایرانی معمولاً دارای قیمت ثابتی بوده و در صورت تغییر قیمت، قیمت جدید آن در سایت به‌روز می‌شود. اما به‌طورکلی لیست قیمت این مجموعه 2 الی 3 بار به طور سالانه تغییر می‌نماید. همچنین در شرایطی ممکن است برخی از محصولات سبد کالایی آن موجود نباشد که پیش از تأیید سفارش از طرف مجموعه وندیداز به مشتریان اطلاع داده می‌شود.