دیازیست

در حال نمایش 19 نتیجه

معرفی برند دیازیست

شرکت دانش‌بنیان زیست فناوران سینا (سینا بایوتک) به همت جمعی از اساتید باسابقه دانشگاه‌های کشور در سال 1390 به‌منظور فعالیت در حوزه زیست‌فناوری تشکیل گردید. هدف اصلی این شرکت تولید محصولات متنوع موردنیاز کشور در این حوزه به‌ویژه تولید آنتی‌بادی‌های پلی‌کلونال و مونوکلونال پرمصرف موردنیاز در بخش‌های تحقیق و توسعه، مراکز پژوهشی و دانشگاهی و نیز آزمایشگاه‌ها و مراکز تشخیص طبی می‌باشد. علاوه بر این تولید کیت‌های تحقیقاتی و تشخیص طبی از اهداف دیگر تأسیس این شرکت است و با تولید کیت‌های الایزا برند دیازیست توانسته است بخش از بازار کیت‌های آزمایشگاهی را تأمین نماید.

زمینه فعالیت

این شرکت با تولید بیش از 80 فرآورده تحقیقاتی و تشخیصی در طول دوره کوتاه فعالیت 2 ساله خود بر آن است تا با بهره‌گیری از روش‌های کارآمد، پویا و اثربخش در زمینه تولید فرآورده‌های بیولوژیک و کیت‌های تشخیصی و نیز با بهره‌گیری از مدرن‌ترین تکنولوژی و استانداردهای روز دنیا، مدیریت علمی و کارآمد، نیروی انسانی متخصص و مجرب، تنوع فرآورده‌ها و محصولات خود را در آینده نزدیک بهبود بخشد.

کنترل کیفیت

مدیران شرکت بر این باورند که تداوم حیات و فعالیت این شرکت وابسته به اقبال و رضایت طیف گسترده مشتریان از محصولات شرکت می‌باشد و این رضایت شما از کیفیت محصولات، نویددهنده موفقیت ما در میسری است که همراه با شما در آن گام نهاده‌ایم. به طور حتم فعالیت و تولیدات این شرکت نیازمند بهبود و ارتقای مداوم و همیشگی کیفیت می‌باشند. امیدواریم این نیاز با تعامل بیشتر و ارسال پیشنهادات، انتقادات و راهنمایی‌های شما محققین و دانش‌پژوهان بزرگوار فعال در عرضه علمی کشور بتواند هر چه سریع‌تر مسیر تعالی خود را طی نماید.

شرایط تحویل محصول

محصولات برند دیازیست موجود می‌باشد و نهایتاً یک روز پس از ثبت سفارش تحویل داده می‌شود. باتوجه‌به سرمایشی بودن کیت‌های الایزا بسته‌بندی در یونولیت به همراه یخ الزامی می‌باشد.