روژه تکنولوژی

در حال نمایش 36 نتیجه

معرفی شرکت روژه تکنولوژی

فعالیت روژه تکنولوژی در زمینه تولید کیت و وسیله‌های تحقیقاتی و تشخیص طبی آزمایشگاهی در سال 1393 و با تأسیس رسمی این شرکت آغاز شد. روژه کلمه اصیل ایرانی است به معنای الماس که بیانگر درخشش و استقامت جوانان ایرانی در جهت تحقق شعار ژیوان به معنای نگهبان زندگی است، می‌باشد. افتخار گروه تولیدی روژه تکنولوژی پایبندی به تولید و سرافراز نگه‌داشتن در حیطه بیوتکنولوژی می‌باشد. تمامی محصولات تولیدی این شرکت توسط محققان بخش تحقیق و توسعه پایه‌ریزی و آماده تولید می‌شوند. پس از تولید محصولات به‌دست‌آمده از بخش تحقیق و توسعه، پایش کیفی محصولات به‌ازای هر سری تولید، همگام با سختگیرانه‌ترین استانداردهای دنیا صورت می‌پذیرد.

زمینه فعالیت

از زمان تأسیس شرکت روژه در سال ۲۰۱۴، این مرکز از یک شرکت تحقیقاتی، به یک سازمان بیوتکنولوژی کاملاً رشدیافته و تجاری موفق، تبدیل شده است.

گروه روژه از بخش‌های مختلفی از علوم، تحقیق و توسعه تا تولید تشکیل شده است. روژه تکنولوژی، طیف گسترده‌ای از کیت‌های زیست‌شناسی مولکولی را تولید می‌کند.

کنترل کیفیت

روژه تکنولوژی بالاترین استانداردهای کیفیت را برای کلیه محصولات خود (گواهینامه استاندارد ISO 9001: 2015 و CE) در نظر گرفته و هدفی جز ارائه کیت‌ها و محلول‌های مولکولی و تشخیصی، باکیفیت بالا، مقرون‌به‌صرفه و قابل‌مقایسه با برترین‌ها در جهان، به مراکز تحقیقاتی، آزمایشگاه‌ها، کلینیک‌ها، بیمارستان‌ها و مراکز تشخیصی در سراسر جهان ندارد.

امکان اینکه مشتریان روژه بتوانند با دانشمندان این شرکت ارتباط مستقیم برقرار کنند فراهم شده است، در نتیجه تعامل تولیدی بین افراد با علایق تحقیقاتی مشابه با زبانی مشترک، ایجاد می‌شود.

شرایط تحویل محصولات

محصولات روژه تکنولوژی حداکثر تا 1 روز کاری پس از ثبت سفارش تحویل داده می‌شود. محصولات این شرکت ایرانی معمولاً دارای قیمت ثابتی بوده و در صورت تغییر قیمت، قیمت جدید آن در سایت به‌روز می‌شود. اما به‌طورکلی لیست قیمت این مجموعه 2 الی 3 بار به طور سالانه تغییر می‌نماید. همچنین در شرایطی ممکن است برخی از محصولات سبد کالایی آن موجود نباشد که پیش از تأیید سفارش از طرف مجموعه وندیداز به مشتریان اطلاع داده می‌شود.