سیناکلون (تهران کاوش کلون)

نمایش 1–40 از 121 نتیجه

معرفی شرکت سینا کلون

شرکت تولیدی بازرگانی سیناکلون (که امروزه به تهران کاوش کلون تغییر نام داده است)، تولیدکننده محصولات بیولوژی مولکولی شرکت دارویی سیناژن، ارائه‌دهنده بیش از ده ها کالای تولیدی در زمینه بیولوژی مولکولی مانند Taq ، dNTPs، کیت‌های استخراج DNA و RNA، مواد و بافرهای مورداستفاده در PCR و نیز با اتکا به آزمایشگاه مجهز سنتز پرایمر قادر به ارائه خدمات در زمینه‌های سنتز پرایمر می‌باشد.

همچنین سیناکلون دارای نمایندگی از کمپانی‌های Source Bioscience انگلستان (سکانس و آنالیز اسید نوکلئیک)، Serva آلمان، Jena Bioscience آلمان (مواد بیولوژی مولکولی)، دانشگاه یورک انگلستان (آنالیز پروتئین و پروتئومیکس)،Technologies Vivan مالزی (مواد بیولوژی مولکولی) نیز می‌باشد.

زمینه فعالیت

سیناکلون، به‌عنوان شرکتی دانش‌محور با بهره‌گیری از تجربیات سال‌ها حضور موفق در داخل و خارج از کشور به اتکای نیروهای متخصص و کارآزموده اقدام به تولید و تهیه محصولات بیولوژی مولکولی مانند: آنزیم Taq DNA Polymerase، آنزیم‌های محدودالاثر، کیــــت های کلونینگ، سنتز cDNA، استخراج و خالص‌سازی اسید نوکلئیک، مواد شیمیایی، فیلترهای آزمایشگاهی و صنعتی و…

و نیز ارائه خدمات تخصصی مرتبط نظیر سنتز پرایمر، تعیین توالی، آنالیز پروتئین و …

کنترل کیفیت

شرکت سیناکلون یکی از شرکت‌های باسابقه در تولید مواد آزمایشگاهی بیولوژی در ایران می‌باشد و تاکنون در سایت وندیداز شکایتی مبنی بر عدم کیفیت آن ثبت نشده است. اعتبار چندساله و رضایت مراکزی که از محصولات سیناکلون استفاده می‌کنند کیفیت این شرکت را تضمین می‌کند.

شرایط تحویل محصولات

محصولات سیناکلون (تهران کاوش کلون) حداکثر 1 روز کاری پس از ثبت سفارش قابل تحویل می‌باشد. محصولات این شرکت ایرانی معمولاً دارای قیمت ثابتی بوده و در صورت تغییر قیمت، قیمت جدید آن در سایت به‌روز می‌شود. اما به‌طورکلی لیست قیمت این مجموعه 2 بار به طور سالانه تغییر می‌نماید. همچنین در شرایطی ممکن است برخی از محصولات سبد کالایی آن موجود نباشد که پیش از تأیید سفارش از طرف مجموعه وندیداز به مشتریان اطلاع داده می‌شود.