فرزانه آرمان

در حال نمایش 34 نتیجه

معرفی شرکت فرزانه آرمان

شرکت فرزانه آرمان پیشرو در حوزه تحقیقات و تولید محصولات پزشکی، آزمایشگاهی و دارویی در سال 1378 به‌صورت رسمی تأسیس و باهدف تولید فرآورده‌های بیولوژیک آزمایشگاهی و تشخیص طبی در داخل کشور شروع به فعالیت نموده است. خط‌مشی مدیریت از آغاز تأسیس شرکت بر پایه خودکفایی با بهره‌گیری از دانش و توانمندی‌های نیروهای داخل کشور استوار بوده است. در این راستا، شرکت فرزانه آرمان به‌عنوان اولین تولیدکننده لوله‌های خون‌گیری یکبار مصرف توانست گام مهمی در تأمین نیاز آزمایشگاه‌های تشخیص طبی داخل کشور برداشته و بیش از 50 درصد نیاز داخلی را تأمین نماید.

زمینه فعالیت

شرکت فرزانه آرمان دارای محصولات زیر برای ارائه مشتریان خویش می‌باشد:

  • مجموعه لوله‌های خون‌گیری یکبار مصرف
  • دستگاه‌ها و تجهیزات آزمایشگاهی
  • کیت‌ها و معرف‌های آزمایشگاهی

این شرکت در سال 1386 اقدام به راه‌اندازی یکی از بزرگ‌ترین و مجهزترین مراکز تحقیقاتی تولیدی در زمینه فرآورده‌های بیولوژیک آزمایشگاهی بر اساس اصول GMP در مرکز کشور نموده است. این مرکز دارای آزمایشگاه‌های میکروبیولوژی، سلولی مولکولی، بیوشیمی، سالن‌های تولید، انبارهای مواد اولیه و محصولات، واحد کنترل کیفیت، واحد تحقیق و توسعه واحد مالی – اداری، سالن کنفرانس با زیربنای 3000 مترمربع می‌باشد.

کنترل کیفیت

شرکت فرزانه آرمان (FarTest) دارنده گواهی‌نامه مدیریت کیفیت تجهیزات پزشکی ISO 13485:2003 با نزدیک به دو دهه تجربه در حوزه تحقیقات و تولید محصولات آزمایشگاهی باهدف تولید فرآورده‌های بیولوژیک آزمایشگاهی و تشخیص طبی در داخل کشور در راستای پیشبرد سلامت جامعه اقدام به راه‌اندازی یکی از بزرگ‌ترین و مجهزترین مراکز تحقیقاتی تولیدی در زمینه فعالیت‌های بیولوژیک آزمایشگاهی نموده است.

شرایط تحویل محصولات

محصولات شرکت فن آوری روز آزمون حداکثر 3 روز کاری پس از ثبت سفارش قابل تحویل می‌باشد. محصولات این شرکت ایرانی نیازمند استعلام قیمت قبل از نهایی کردن خرید می‌باشد. اما به‌طورکلی لیست قیمت این مجموعه 2 بار به طور سالانه تغییر می‌نماید. همچنین در شرایطی ممکن است برخی از محصولات سبد کالایی آن موجود نباشد که پیش از تأیید سفارش از طرف مجموعه وندیداز به مشتریان اطلاع داده می‌شود.