فیشر ساینتیفیک

در حال نمایش 5 نتیجه

معرفی شرکت فیشر ساینتیفیک

فیشر ساینتیفیک توسط چستر فیشر در سال 1902 تأسیس شد. شرکت Fisher scientific بر ارائه تجهیزات آزمایشگاهی مواد شیمیایی، خدمات مورداستفاده در مراقبت‌های پزشکی، تحقیقات علمی، ایمنی و آموزش‌وپرورش فعالیت داشت. Fisher scientific در سال 2006 با شرکت ترموالکترون (Thermo Electron) ادغام و ترموفیشر ساینتیفیک تشکیل شد. طبق آمار، محصولات شرکت ترمو فیشر ساینتیفیک 46 درصد در علوم زیستی، 20 درصد در مراقبت‌های پزشکی و 34 درصد در صنعت، محیط‌زیست و ایمنی به کار می‌رود. شرکت ترمو فیشر ساینتیفیک حدود 70 هزار کارمند در سراسر جهان دارد. این شرکت اعلام کرده است که مأموریت دارد تا دنیا را به جایی پاک‌تر، سالم‌تر و ایمن‌تر تبدیل سازد و به مشتریان کمک خواهند کرد تا تحقیقات علوم زیستی را سرعت دهند، چالش‌های پیچیده موجود در حوزه درمان و تشخیص بیماری را بهبود بخشند و داروهای آنها را به بازار عرضه کنند و تولیدات آزمایشگاهی را افزایش دهند.

زمینه فعالیت

تولیدی‌های شرکت Thermo Fisher Scientific شامل محصولات شیمیایی و آزمایشگاهی، محصولات بالینی و تست‌های تشخیصی، کیت‌های آزمایشگاهی و تحقیقاتی از جمله کیت‌های استخراج DNA ،RNA، کیت‌های الایزا، کیت‌های PCR، آنتی‌بادی و پروتئین‌های بیولوژی، محیط‌های کشت سلولی، انواع بافرها و محلول‌های استاندارد شیمیایی و … می‌باشد.

شرکت Thermo Fisher Scientific در چهاربخش اصلی فعالیت می‌کند:

  1. Life Science Solutions
  2. Special Diagnostics
  3. Analytical instrument
  4. Laboratory Products and Services
  • بخش Life Science Solutions مجموعه‌ای از معرف‌ها، ابزارها و مواد مصرفی مورداستفاده در تحقیقات بیولوژیکی و پزشکی، تولید داروهای جدید و واکسن‌ها را ارائه می‌دهد.
  • بخش Special Diagnostics طیف گسترده‌ای از کیت‌های تشخیصی، معرف‌ها، محیط کشت، ابزار و محصولات مرتبط را ارائه می‌کند.
  • بخش Analytical instrument طیف گسترده‌ای از ابزارها و مواد مصرفی، نرم‌افزار و خدمات را برای طیف گسترده‌ای از کاربردها در آزمایشگاه ارائه می‌دهد.
  • بخش Laboratory Products and Services محصولات و محلول‌های موردنیاز آزمایشگاه‌ها را ارائه می‌کند.

شرایط تحویل محصول

محصول‌های وارد شده در سایت یک روز پس از ثبت سفارش در صورت موجودی در انبار واردکننده تحویل داده می‌شود.

قیمت فروش و شرایط تحویل سایر محصولات ترموفیشر و فیشر ساینتیفیک را نیز می‌توانید با یک تماس استعلام نمایید.