قطران شیمی

نمایش 1–40 از 109 نتیجه

معرفی شرکت قطران شیمی تجهیز

شرکت قطران شیمی تجهیز در زمینه تولید و بسته‌بندی مواد شیمیایی آزمایشگاهی و آموزشی در سال 1378 به‌صورت رسمی تأسیس و فعالیت خود را آغاز کرد. هدف این شرکت از تولید، ارائه محصول ایرانی با بالاترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت جهت ارائه به آزمایشگاه‌های تشخیص طبی و تحقیقاتی، دانشگاه‌ها، آموزشگاه‌ها و مدارس که عمده مصرف‌کنندگان تولیدات این شرکت هستند، می‌باشد.

زمینه فعالیت

1- تولید و بسته‌بندی مواد شیمیایی جهت مصارف آزمایشگاهی و مراکز آموزشی (دانشگاهی – مدارس)

2- تولید کیت‌های آموزشی جهت مدارس در مقاطع مختلف

3- نمایندگی انحصاری فروش محصولات کمپانی ایزولب آلمان (شیشه‌آلات – ملزومات و مواد شیمیایی)

4- نمایندگی فروش محصولات Poulten & Graf آلمان

5- نمایندگی فروش محصولات شرکت آزوتک (سکوبندی آزمایشگاهی – هود آزمایشگاهی)

6- نمایندگی فروش محصولات شرکت پل ایدئال پارس و پل ایدئال تجهیز

7- نمایندگی فروش محصولات شرکت لاب ترون – بهداد

8- تهیه و توزیع مواد شیمیایی کمپانی‌های MERCK-FLUKA-SCHARLAU-APPLICHEM-CHEMLAB و…

کنترل کیفیت

شرکت قطران شیمی یکی از شرکت‌های باسابقه در تولید تجهیزات آزمایشگاهی بیولوژی در ایران می‌باشد و تاکنون در سایت وندیداز شکایتی مبنی بر عدم کیفیت آن ثبت نشده است. اعتبار چندساله و رضایت مراکزی که از محصولات قطران شیمی استفاده می‌کنند کیفیت این شرکت را تضمین می‌کند.

شرایط تحویل محصول

محصولات قطران شیمی همان روز کاری پس از ثبت سفارش قابل تحویل می‌باشد. محصولات این شرکت ایرانی معمولاً دارای قیمت ثابتی بوده و در صورت تغییر قیمت، قیمت جدید آن در سایت به‌روز می‌شود. اما به‌طورکلی لیست قیمت این مجموعه 2 بار به طور سالانه تغییر می‌نماید. همچنین در شرایطی ممکن است برخی از محصولات سبد کالایی آن موجود نباشد که پیش از تأیید سفارش از طرف مجموعه وندیداز به مشتریان اطلاع داده می‌شود.