مرک و سیگما

نمایش 1–40 از 246 نتیجه

تاریخچه شرکت مرک

شرکت مرک برای اولین‌بار در سال 1668 در آلمان توسط فردریش یعقوب مرک تأسیس گردید و در سال 1816 , امانوئل مرک آزمایشگاه داروخانه را گسترش داد و موفق به تشخیص چندین alkaloids شد.

امانوئل مرک و جانشینانش موفق به اختراع و تولید چندین دارو و مواد شیمیایی اولیه ساخت دارو در سال  1890 گردیدند.

امروزه شرکت دارویی مرک جز یکی از 5 شرکت برتر داروسازی در دنیاست.

شرکت مرک آلمان در ایران

شرکت مرک آلمان در ایران نیز در سال ۱۳۴۷ و توسط شرکت فون گلینک مستقر در سوئیس خود، شرکت بازرگانی مرک را باهدف بازاریابی و فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی و دارویی به مدیریت آقای کارل وبر در خیابان کریم‌خان زند ابتدای آبان جنوبی کوچه پازند ساختمان مرک تأسیس نمود.

هم اکنون مصرف‌کننده‌های محصولات مرک آلمان به این برند معروف و باکیفیت دارند. شرکت مرک آلمان در اواخر سال ۱۳۸۳ تصمیم گرفت که خود مستقیماً در بازار ایران حضور نداشته باشد و بنابراین شرکت بازرگانی مرک پس از ۳۶ سال به فعالیت خود خاتمه داد.

ادغام مرک و سیگما

در سال 1975 دو شرکت آلدریچ و سیگما با یکدیگر ادغام شده شرکت سیگما آلدریچ Sigma-Aldrich را تشکیل دادند. این شرکت هم نهایت در سال‌های اخیر با شرکت مرک ادغام شد، شرکت میلی پور نیز در سال 1954 با تولید انواع فیلترها و ممبران‌ها شروع به کارکرده است و از شرکت‌های پیشرو در این صنعت بوده این شرکت در سال 2010 به شرکت مرک پیوست.

اکنون مرک ۳۳۰۰۰ کارمند در شرکت‌های تابعه خود در ۶۰ کشور دنیا دارد. گروه‌ها تولیدی مرک در بخش‌های مختلف بیش از ۲۰۰۰۰ محصول تخصصی در حیطه دارویی، مواد شیمیایی خاص و محصولات آزمایشگاهی را تولید می‌کنند.

شرایط تحویل محصولات

سایت وندیداز مفتخر است تمام محصولات مرک و سیگما خود را با گارانتی اصالت و کیفیت ارائه نماید.

سفارشات این شرکت حداکثر تا 2 روز کاری آماده تحویل به مشتریان می‌باشد. محصولات این شرکت وارداتی بوده و معمولاً نیازمند استعلام قیمت قبل از خرید می‌باشد. همچنین در شرایطی ممکن است برخی از محصولات سبد کالایی آن موجود نباشد که پیش از تأیید سفارش از طرف مجموعه وندیداز به مشتریان اطلاع داده می‌شود.