پادتن طب

نمایش 1–40 از 147 نتیجه

معرفی شرکت پادتن طب

شرکت پادتن طب به منظور تولید تجهیزات آزمایشگاهی در حیطه کیت‌های تشخیصی و دیسک‌های آنتی بیوگرام در سال 1393 به‌صورت رسمی تأسیس گردید. این شرکت به عنوان اولین تولیدکننده دیسک‌های آنتی بیوگرام از کادر متخصص و مجرب در جهت تولید، کنترل کیفیت و فروش بهره می‌جوید.

محصولات شرکت پادتن طب

 1.دیسکهای آنتی بیوگرام

2. دیسکهای تشخیصی

3. دیسکهای دامپزشکی

4. انواع محیط کشت

5. آلومین گاوی 22 درصد

6. سرم کنترل نرمال

7. کیت تشخیصی HbA2

8. محلول‌های پاپانیکولا

9. محلول گیمسا

10. محلول رایت

11. کیت رنگ آمیزی گرم

12. کیت رنگ‌آمیزی ذیل نلسون

13. هماتیپ

14. معرف میکروب‌شناسی کوآکس

15. معرف میکروب‌شناسی متیل رد

16. معرف میکروب‌شناسی VP

17. سوش‌های استاندارد میکروبی

18. چسب سیتولوژی – مونتلان

19. محلول لوگل

20. کلسیم کلراید

21. بافر الکتروفورز

زمینه فعالیت

در حال حاضر تعداد محصولات شرکت پادتن طب بالغ بر 130 نوع می‌باشد که شامل انواع دیسکهای آنتی بیوگرام، دیسکهای تشخیصی، انواع محلول‌ها و کیتهای مورد استفاده در هماتولوژی، میکروبیولوژی، پاتولوژی و … می‌باشد.

کنترل کیفیت

شرکت پادتن طب در سال 1387 موفق به کسب گواهینامه ISO 13485 از مؤسسه URS انگلستان شد تاکنون در سایت وندیداز شکایتی مبنی بر عدم کیفیت این شرکت ثبت نشده است. اعتبار درخشان چندساله و رضایت مراکزی که از محصولات پادتن طب استفاده می‌کنند کیفیت این شرکت را تضمین می‌کند.

شرایط تحویل محصول

محصولات این شرکت، بسته به حجم سفارش، 3 روز الی 1 هفته پس از ثبت سفارش قابل تحویل می‌باشد. محصولات این شرکت ایرانی معمولاً دارای قیمت ثابتی بوده و در صورت تغییر قیمت، قیمت جدید آن در سایت به‌روز می‌شود. اما به‌طورکلی لیست قیمت این مجموعه 2 الی 3 بار به طور سالانه تغییر می‌نماید. همچنین در شرایطی ممکن است برخی از محصولات سبد کالایی آن موجود نباشد که پیش از تأیید سفارش از طرف مجموعه وندیداز به مشتریان اطلاع داده می‌شود.