پارس توس

در حال نمایش 40 نتیجه

معرفی شرکت پارس توس زیست فن آور

شرکت پارس توس زیست فن آور باهدف تأمین نیازهای مراکز تحقیقاتی فعال در زمینه بیولوژی مولکولی و بیوتکنولوژی در منطقه شهرک صنعتی توس (مشهد) شروع در سال 1387 به‌صورت رسمی تأسیس گردید و شروع به فعالیت کرد.

پس از گذشت بیش از ده سال، این شرکت توانسته با فرموله‌ای ابتکاری و به‌روز خود نیازهای مشتریان خاص خود را برآورده کند. بخش تولید این شرکت با تلاش در به‌روز کردن فرموله‌ای تولیدی و بهینه‌سازی محصولات همواره تلاش در محق کردن شعار این شرکت، “نوآوری اولویت ماست” داشته‌اند. محصولات این شرکت با نام تجاری پارس توس به بازار عرضه می‌شوند.

زمینه فعالیت

شرکت پارس توس زیست فن آور تولیدکننده انواع کیت‌های استخراج RNA, DNA مواد و ملزومات مصرفی مثل بافر TAE, TBE و کیت‌های تشخیصی و کیفی آزمایشگاهی می‌باشد.

کنترل کیفیت

شرکت پارس توس زیست فن آور یکی از شرکت‌های باسابقه تولیدکننده محصولات تحقیقاتی بیولوژی – مولکولی بوده و تاکنون در سایت وندیداز شکایتی مبنی بر عدم کیفیت آن ثبت نشده است. این مجموعه با حضور در نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران کیفیت محصولات خود را به نمایش می‌گزارد. اعتبار چندساله و رضایت مراکزی که از محصولات این شرکت استفاده می‌کنند کیفیت این شرکت را تضمین می‌کند.

شرایط تحویل محصول

محصولات پارس توس زیست فن آور یک روز کاری پس از ثبت سفارش در تهران و 3 روز کاری در شهرستان قابل تحویل می‌باشند. محصولات این شرکت ایرانی معمولاً دارای قیمت ثابتی بوده و در صورت تغییر قیمت، قیمت جدید آن در سایت به‌روز می‌شود. اما به‌طورکلی لیست قیمت این مجموعه 2 الی 3 بار به طور سالانه تغییر می‌نماید. همچنین در شرایطی ممکن است برخی از محصولات سبد کالایی آن موجود نباشد که پیش از تأیید سفارش از طرف مجموعه وندیداز به مشتریان اطلاع داده می‌شود.