پیشتاز طب

نمایش 1–40 از 72 نتیجه

معرفی شرکت پیشتاز طب زمان

پیشتاز طب زمان یکی از اولین شرکت‌های دانش‌بنیان ایران در حوزه‌ی زیست‌فناوری باهدف تحقیق و تولید فرآورده‌های تشخیص طبی در سال ۱۳۷۷ به‌صورت رسمی تأسیس گردید و با تجهیز و راه‌اندازی آزمایشگاه تحقیقاتی و استخدام متخصصینی کارآمد در طول اولین سال‌های فعالیت خود موفق به ساخت چندین کیت تشخیص طبی از نوع ELISA گردید.

با ورود محصولات پیشتازطب به بازار و جلب اعتماد مشتریان در زمینه کیفیت محصولات توانست در اندک‌مدتی سهم بسزایی از بازار را به خود اختصاص دهد. محصولات این شرکت با نام تجاری پیشتازطب به بازار عرضه می‌گردد.

زمینه فعالیت

بزرگ‌ترین واحد طراحی، تولید و صادرات محصولات تشخیص آزمایشگاهی کشور دارای چهل محصول با تکنولوژی الایزا شامل؛ انواع کیت‌های تشخیص مارکرهای سرطانی، بیماری‌های عفونی، هورمونی و بیش از پنج نوع کیت بیوشیمی است.

کنترل کیفیت

سال ۱۳۸۳ با پشتوانه نخبگان و متخصصین، سیستم‌های مدیریت کیفیت پیشتاز طب، استاندارد جهانی ایزو ۹۰۰۱ را کسب کرد و با رعایت الزامات GMP با الگوبرداری از مدل تعالی سازمانی در راهی قدم نهاد که مصادیق تعالی‌بخش کیفیت و ایمنی را به طور مستمر پیاده نماید.

با دریافت نشان CE اتحادیه اروپا، محصولات پیشتاز طب از مرزهای آسیا گذر کردند. آلمان، ایتالیا، بلژیک، برزیل، کره جنوبی، ترکیه، مصر، مالزی، آذربایجان، گرجستان، مقدونیه، تانزانیا و پانزده کشور دیگر، مقاصد مهم صادرات شرکت پیشتاز طب هستند. با صادرات به چهار قاره‌ی جهان، پیشتاز طب به‌عنوان بهترین صادرکننده‌ی نمونه کشور در سال‌های ۱۳۸۹، ۱۳۹۴، ۱۳۹۶ انتخاب شد.

شرایط تحویل محصولات

محصولات شرکت پیشتازطب 1 روز کاری پس از ثبت سفارش قابل تحویل می‌باشد. محصولات این شرکت ایرانی معمولاً دارای قیمت ثابتی بوده و در صورت تغییر قیمت، قیمت جدید آن در سایت به‌روز می‌شود. اما به‌طورکلی لیست قیمت این مجموعه 2 الی 3 بار به طور سالانه تغییر می‌نماید. همچنین در شرایطی ممکن است برخی از محصولات سبد کالایی آن موجود نباشد که پیش از تأیید سفارش از طرف مجموعه وندیداز به مشتریان اطلاع داده می‌شود.