کندا (هیسپان لب)

نمایش 1–40 از 199 نتیجه

معرفی شرکت کندا (هیسپان لب)

کندا (هیسپان لب) که در سال 1960 تأسیس شد، اولین کمپانی اسپانیایی در زمینه تولید محیط کشت‌های بدون آب (dehydrated culture media) برای تولیدکننده‌های میکروبیولوژی و زیست‌شناسی مولکولی و همچنین یکی از مهم‌ترین کمپانی‌های این حوزه در جهان است. کندا (هیسپان لب) همچنین به دلیل ارائه محصولاتی مانند آگارها، پپتون و آگارز در میان سایر محصولات خود، شناخته شده است.

از کارخانه مادرید خود، محصولات خود را به بیش از 120 کشور در سراسر جهان، با دفاتر و توزیع‌کنندگان مجاز خود صادر می‌کند. یک تیم نیروی انسانی بزرگ و نوآور که در کنار محصول معتبر، عامل اساسی موفقیت بین‌المللی Condalab است.

در نتیجه پیشرو بودن این شرکت در زمینه میکروبیولوژی، محصولات خود را با برند برجسته Condalab در بازار اسپانیا عرضه می‌کنند و خود را به‌عنوان یکی از اصلی‌ترین عرضه‌کنندگان حوزه زیست‌شناسی مولکولی معرفی می‌کنند. کاتالوگ محصولات میکروبیولوژی شرکت کندا با راه‌حل‌هایی برای زیست‌شناسی مولکولی تکمیل شده است و در یک بسته بندی جهانی ارائه می‌دهد.

مأموریت شرکت ما این است که از طریق طراحی توسعه و بازاریابی محصولات میکروبیولوژی و زیست‌شناسی مولکولی، در جهت برقراری روابط اعتماد طولانی‌مدت با مشتریان، کارکنان، تأمین‌کنندگان و سهام‌داران به پیشرفت در زمینه علوم زیستی کمک کنیم.