بایوتست

در حال نمایش 13 نتیجه

معرفی برند بایوتست

موضوع فعالیت شرکت مسئولیت محدود زیست آزمون پلیمر ارائه کلیه فعالیت‌ها درزمینهٔ تهیه و تولید و خریدوفروش و خدمات پس از فروش کلیه تجهیزات و قطعات پزشکی بیمارستانی آزمایشگاهی می‌باشد. این شرکت در سال 1388 به‌صورت رسمی تأسیس گردید. محصولات این شرکت با برند بایوتست به بازار عرضه می‌شود.

زمینه فعالیت

شرکت زیست آزمون پلیمر تحت برند بایوتست تولیدکننده محصولات یک‌بارمصرف استریل پزشکی و آزمایشگاهی شامل ظرف نمونه‌گیری ادرار (یورین باتل) 90ml مدرج و درب پیچ‌دار به دو صورت مات و شفاف استریل و غیر استریل، پتری دیش 10 سانت، 8 سانت و 6 سانت، پتری دیش رنگ، پتری دیش منقسم و لوله‌های آزمایش در سایزهای متنوع می‌باشد.

کنترل کیفیت

برند بایوتست در صنعت تولید تجهیزات یک‌بارمصرف پزشکی و آزمایشگاهی با رعایت اصول احترام به کیفیت جهت دستیابی به استانداردها، احترام به تعهدات و تحویل به‌موقع کالا و تاکید بر اصل مشتری‌مداری و توجه ویژه به پایداری ارتباط با مشتری توانسته است رضایت مشتریان خود را فراهم نمایند.

شرایط تحویل محصول

محصولات برند بایوتست معمولاً در انبار مجموعه وندیداز موجود می‌باشد و بعد از ثبت سفارش ارسال می‌گردد. در صورت عدم موجودی کالا در انبار وندیداز تحویل محصول 48 ساعت زمان‌بر خواهد بود.