بهارافشان

نمایش 1–40 از 139 نتیجه

معرفی شرکت پژوهشی و تولیدی بهارافشان

شرکت پژوهشی و تولیدی بهارافشان در سال 1373 به طور رسمی تأسیس و در زمینه توزیع، تولید، صادرات و واردات تجهیزات پزشکی فعالیت دارد.

زمینه فعالیت

تولیدات شرکت پژوهشی و تولیدی بهارافشان در زمینه تجهیزات پزشکی و microbiology reagents culture، microbiology reagents infectious immunology، immunochemistry reagents، clinical chemistry reagents می‌باشد که به‌صورت مستقل تولید و با نام تجاری بهارافشان به فروش می‌رسد. از جمله این محصولات می‌توان به bcm manual tests biphasic، تست تشخیص آنتی‌ژن شیگلا، تست تشخیص آنتی‌ژن ویبریو کلرا، محیط کشت خون به روش دستی، معرف تشخیص سوءمصرف دارو و مواد مخدر اشاره کرد.

کنترل کیفیت

شرکت بهارافشان یکی از شرکت‌های باسابقه در تولید و واردات تجهیزات آزمایشگاهی بوده و تاکنون در سایت وندیداز شکایتی مبنی بر عدم کیفیت آن ثبت نشده است. اعتبار چندساله و رضایت مراکزی که از محصولات بهارافشان استفاده می‌کنند کیفیت این شرکت را تضمین می‌کند.

شرایط تحویل

محصولات شرکت بهار افشان پس از ثبت سفارش در همان روز و یا حداکثر تا روز کاری بعد تحویل داده می‌شوند. محصولات این شرکت ایرانی معمولاً دارای قیمت ثابتی بوده و در صورت تغییر قیمت، قیمت جدید آن در سایت به‌روز می‌شود. اما به‌طورکلی لیست قیمت این مجموعه 2 الی 3 بار به طور سالانه تغییر می‌نماید. همچنین در شرایطی ممکن است برخی از محصولات سبد کالایی آن موجود نباشد که پیش از تایید سفارش از طرف مجموعه وندیداز به مشتریان اطلاع داده می‌شود.