سیتومتین ژن

نمایش 1–40 از 145 نتیجه

معرفی شرکت سیتومتین ژن

شرکت دانش‌بنیان سیتومتین ژن، مستقر در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، توسط تعدادی از فارغ‌التحصیلان فوق دکترا، دکترا و کارشناسی ارشد در سال 1389 تأسیس شد. اولین هدف این شرکت تولید آنتی‌بادی، مواد و معرف‌های آزمایشگاهی با تکنولوژی بالا و با بالاترین کیفیت و قیمت مناسب برای پژوهشگران رشته‌های زیست‌شناسی سلولی و مولکولی، علوم زیستی، ایمونولوژی و علوم آزمایشگاهی می‌باشد. این شرکت همچنین در زمینه انجام و مشاوره پروژه‌های تحقیقاتی با سایر محققان مؤسسات تحقیقاتی همکاری می‌کند.

زمینه‌های فعالیت

این شرکت اولین شرکت دانش‌بنیان ایرانی تولیدکننده آنتی‌بادی مونوکلونال ضد CD4 انسانی در مقیاس تجاری می‌باشد. کیت SDS PAGE، وسترن بلاتینگ، پروتئین مارکر،ECL، تریپسین،PBS، و بسیاری از بافرها و مواد موردنیاز در تکنیک‌های الیزا، وسترن‌بلات، فلوسیتومتری و کشت سلولی توسط این شرکت تولید و عرضه می‌گردد. این شرکت دارای سه واحد شامل: واحد تولید، واحد پژوهشی و واحد بازرگانی می‌باشد.

کنترل کیفیت

شرکت سیتومتین ژن یکی از شرکت‌های باسابقه در تولید تجهیزات آزمایشگاهی بیولوژی در ایران می‌باشد و تاکنون در سایت وندیداز شکایتی مبنی بر عدم کیفیت آن ثبت نشده است. اعتبار چندساله و رضایت مراکزی که از محصولات سیتومتین ژن استفاده می‌کنند کیفیت این شرکت را تضمین می‌کند.

شرایط تحویل محصولات

محصولات سیتو متین ژن حداکثر تا 3 روز کاری پس از ثبت سفارش تحویل داده می‌شود. محصولات این شرکت نیازمند استعلام قبل از خرید می‌باشد. اما به‌طورکلی لیست قیمت این مجموعه 2 الی 3 بار به طور سالانه تغییر می‌نماید. همچنین در شرایطی ممکن است برخی از محصولات سبد کالایی آن موجود نباشد که پیش از تأیید سفارش از طرف مجموعه وندیداز به مشتریان اطلاع داده می‌شود.