پارس آزمون

نمایش 1–40 از 48 نتیجه

معرفی شرکت پارس آزمون

شرکت پارس آزمون در زمینه توزیع، تولید، صادرات و واردات تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی clinical chemistry فعالیت دارد. این شرکت در سال 1371 به‌صورت رسمی تأسیس گردید و نماینده رسمی کمپانی DiaSys Diagnostic Systems GmbH از کشور آلمان می‌باشد. امروزه کمتر آزمایشگاهی در سطح کشور می باشد که نام کیت پارس آزمون را نشنیده باشد.

زمینه فعالیت

تولیدات شرکت پارس ازمون در زمینه تجهیزات پزشکی و clinical chemistry reagents ، immunology reagents ، immunochemistry reagents می‌باشد که به‌صورت تکمیل و بسته‌بندی و مستقل، تولید و با برند پارس آزمون به فروش می‌رسد. کلاس خطر این محصولات b می‌باشد.

از جمله این محصولات می‌توان به معرف‌های اندازه‌گیری پروتئین‌های گلیکوزیله، مارکرهای تشخیصی بیماری‌های التهابی روماتیسمی، معرف‌های سنجش عملکرد کبد، معرف‌های تشخیصی کم‌خونی، معرف‌های تشخیصی آنزیم‌های بیوشیمی اشاره کرد.

همچنین از محصولات وارداتی این شرکت می‌توان به serum abnormal controls ، serum normal controls ،protein calibrators ،serum calibrators or standards ،protein controls اشاره نمود.

کنترل کیفیت کیت پارس آزمون

شرکت پارس ازمون یکی از شرکت‌های باسابقه در تولید و واردات تجهیزات آزمایشگاهی بوده و تاکنون در سایت وندیداز شکایتی مبنی بر عدم کیفیت آن ثبت نشده است. این مجموعه نماینده رسمی کمپانی DiaSys Diagnostic Systems GmbH از کشور آلمان است و خود نشانگر کیفیت برتر این برند دارد. اعتبار چندساله و رضایت مراکزی که از محصولات پارس آزمون استفاده می‌کنند کیفیت این شرکت را تضمین می‌کند.

شرایط تحویل محصول

محصولات پارس ازمون یک روز کاری پس از ثبت سفارش قابل تحویل می‌باشند. محصولات این شرکت ایرانی معمولاً دارای قیمت ثابتی بوده و در صورت تغییر قیمت، قیمت جدید آن در سایت به‌روز می‌شود. اما به‌طورکلی لیست قیمت این مجموعه 2 الی 3 بار به طور سالانه تغییر می‌نماید. همچنین در شرایطی ممکن است برخی از محصولات سبد کالایی آن موجود نباشد که پیش از تأیید سفارش از طرف مجموعه وندیداز به مشتریان اطلاع داده می‌شود.